Dagens trams..

image2180
Ja då är klockan hur mkt som helst. Fattar inte att jag fortfarande är trött, sovit å sovit, men det blir inte bättre - snarare sämre... Har huvudvärk å ont i halsen.. Jäkla skit! Bara det inte blir värre, ja hoppas inte det. Sov så länge idag och sen så va ja vaken i 3 tim å så lyckades ja somna sen igen. Dock i min älsklings famn, så det va urmysigt!! Men så sov ja 2½ timme till. Å nu är ja trött igen. Det är ju inte sant.. Ska krypa upp hos min älskling igen i soffan å pussa lite på honom.. Löv my poop =) ♥Puss♥

Mina fina kommentarer
Postat av: Helena

Natti, natti!

Postat av: Frida

jag är inne på min tredje, har bara läst ett kapitel än så länge, har inte haft så mycket tid över. vad heter fjärde boken? :D måste fara o låna den sen, haha! :)

2007-06-24 @ 00:00:45
URL: http://fridamoren.blogg.se
Postat av: Caroline

jaha okeej :), synd med klänningen då, den är vacker..

2007-06-24 @ 00:09:08
URL: http://lakritz.blogg.se
Postat av: Erika

Mysigt de låter :D
Jag har blivit en riktig nattuggla, heeh jag börjar bli trött vi sisådär 2 hehe inte bra jag vet xD

2007-06-24 @ 00:10:59
URL: http://misserikah.blogg.se
Postat av: Caroline

hiih blummur xD

2007-06-24 @ 00:21:28
URL: http://lakritz.blogg.se
Postat av: Nina

krya på dig gumman.. natti natti!

2007-06-24 @ 01:10:58
URL: http://loveufashion.blogg.se
Postat av: Paola

hehe ja sådär. helt regnigt ju går knappt att göra ngt ute iaf :P

2007-06-24 @ 02:23:53
URL: http://paolita.blogg.se
Postat av: ulrika

Finns det något bättre än att somna i mannens famn?..

2007-06-24 @ 09:16:42
URL: http://colorelle.blogg.se
Postat av: Paulina

Tack detsamma, hoppas du fick en mysig Midsommar!

2007-06-24 @ 10:29:20
URL: http://www.pauliina.blogg.se
Postat av: Paulina

Jaha okej, vet inte riktigt var i Greklande det ligger..Jag var där för 2 år sedan det var så himla roligt, Älskar Grekland! Vi var iaf och båtluffade ..var bla på ön Konfinisiss, där var det helt underbart. Hoppas du får det roligt i Grekland!

2007-06-24 @ 10:32:38
URL: http://www.pauliina.blogg.se
Postat av: nookie

Gör du så :)
alltid kul att ha ett "gossedjur" haha

2007-06-24 @ 10:53:49
URL: http://nookiie.blogg.se
Postat av: Egoina

myspys!

2007-06-24 @ 11:09:05
URL: http://egoina.blogg.se
Postat av: alicia

mysigt :)

2007-06-24 @ 12:32:16
URL: http://aliciaaa.blogg.se
Postat av: dilo

hoppas att allt blir bra med dej.
Kram
//dilan

2007-06-24 @ 12:42:20
URL: http://www.dilo.blogg.se
Postat av: Elin

Fina foton, är det du som har tagit?

2007-06-24 @ 12:55:16
URL: http://tripp91.blogg.se
Postat av: Anna

Vad fina blommor!

2007-06-24 @ 12:57:20
URL: http://skaninginorrland.blogg.se
Postat av: Matilda

så fina blommor!

2007-06-24 @ 13:49:31
URL: http://miliz.blogg.se
Postat av: lolata

angeande brollposklännningen.....man vet aldrig vad som händer i framtiden så säg aldrig aldrig om en Vera Wang designad klänning.
lycka till med bröllopsplanerna.
hdet bra

2007-06-24 @ 14:00:52
URL: http://lolatas.blogg.se
Postat av: Johanna

Fina! Älskar rosor och pioner (visst är det pioner:P)!!

2007-06-24 @ 14:03:18
URL: http://johannahs.blogg.se
Postat av: Debbie

Usch usch! Krya på dig! Fina blommor btw :)

2007-06-24 @ 14:30:17
URL: http://dendardebbie.blogg.se

Lämna gärna en kommentar

Vem är du?:
Här ofta?

E-mail:


Din söta blogg:


Skriv något skoj till mig: